Johnny's Ultra Music Power
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Johnny's Ultra Music Power

JUMPers life...~
 
rodiklisrodiklis  PortalPortal  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Duet 10.03 Dai-chan Big Chance

Go down 
AutoriusPranešimas
Shii-chan
Admin
Shii-chan


Pranešimų skaičius : 14
Join date : 2011-02-15
Age : 27
Miestas : Kaunas

Duet 10.03 Dai-chan Big Chance Empty
RašytiTemos pavadinimas: Duet 10.03 Dai-chan Big Chance   Duet 10.03 Dai-chan Big Chance Icon_minitimeŠt. 02 19, 2011 8:22 am

Tema:Dainavimas

Duet 10.03 Dai-chan Big Chance 1003DuetHSJ_0017
Aš visada mėgau dainuoti!
Atsimenu kai buvau mažas berniukas, aš visada dainuodavau. Net kai eidavau į prekybos centrą apsipirkti, aš garsiai dainuodavau pavyzdžiui Matsuda Seiko dainas. Aš priimdavau nusiskundimus iš mamos ir brolio, kurie sakydavo "Aš nenoriu eiti apsipirkinėti su tavimi!"...Maa, kai aš pagalvoju apie tai dabar, aš juos suprantui. Juk nenorėtum iš vaiku darželio eiti su berniuku dainuojančiu "Anata ni aitakute~Pasiilgau tavęs~" tiesa? Aš nenorėčiau (juokiasi). Bet tai nieko blogo. Tai tik dėl to, jog mėgau dainuoti. Bet... tai buvo problema nes tai nebuvo anime dainos vaikams (juokiasi).

Ai, prie to pačio aš dažnai dainuoju (Katori) Shingo-kun dainas karaoke studijose. Ir kai aš maudausi, kol klausausi muzikos aš niuniuoju dainas, man patinka nepaisyti žanro. Kartais aš dainuoju entuziastiškai iš visos širdies todėl mama pradeda pykti ir šaukia ant manęs "Tu triukšmauji!". Ar gebėjimas dainuoti yra svarbu? Manau aš vis dar "dar ne" lygije . Bet galėti dainuoti didelėje vietoje yra geriausia aplinka. Aš noriu daug praktikuotis ir galėti dainuoti energingas dainas bei ramias balades.
Atgal į viršų Go down
https://hsjump.lithuanianforum.com
 
Duet 10.03 Dai-chan Big Chance
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Duet žurnalų scan'ai

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Johnny's Ultra Music Power :: Vertimai :: Žurnalų vertimai-
Pereiti į: