Johnny's Ultra Music Power
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Johnny's Ultra Music Power

JUMPers life...~
 
rodiklisrodiklis  PortalPortal  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 MYOJO 2011.04 PART ONE

Go down 
AutoriusPranešimas
yumyumx3

yumyumx3


Pranešimų skaičius : 5
Join date : 2011-02-15
Age : 27
Miestas : Klaipėda

MYOJO 2011.04 PART ONE Empty
RašytiTemos pavadinimas: MYOJO 2011.04 PART ONE   MYOJO 2011.04 PART ONE Icon_minitimePir. 02 28, 2011 5:15 am

'' Aš noriu,kad jis būtų mano draugas!''
1. Arioka Daiki
2. Nakajima Yuto
3. Chinen Yuri

Arioka Daiki : Visiems kas pasirinko mane, ar aš atrodau kaip žmogus kuris galėtų būti draugais su bet kuo?! (juokiasi) Bet vistiek, aš esu labai laimingas,kad visi pasirinko mane. Iki pat vidurinės mokyklos pabaigos aš visai nebuvau populiarus. Aš neturėjau daug draugų. Taigi aš pamaniau,kad turiu būti malonus su visais. Ir tada aš susiradau daugiau draugų. Taigi aš esu labai laimingas, kad esu pirmas!


'' Jo kaklas atrodo seksualiai!''

1. Yamada Ryosuke
2. Arioka Daiki
3. Takaki Yuya

Yamada Ryosyke : Kadangi aš negaliu matyti savo kaklo, aš nieko negaliu pasakyti. Žmonės yra rodę mano kaklo nuotraukas, bet aš vistiek negaliu pasakyti nieko! (juokiasi) Žinoma kiti man niekada nesako " tavo kaklas atrodo seksualiai'' Ir aš niekada jo net nerodau kitiems. Vietoj to,kad nerimaučiau jog atrodau sexualiai, aš pažiūriu į merginas. Jeigu jos turi gražias kojas, aš tikriausiai žiūrėsiu į jas! ♥


'' Jis žino daug apie elektroniką!''

1. Inoo Kei
2. Yabu Kota
3. Yaotome Hikaru

Inoo Kei : Ką?! Aš ištikro net nežinau daug apie elektroniką.. Bet kartais aš tvarkau Takaki kompiuterį.Jis klausia manes "kaip tu atidarai kompaktinių diskų įrenginį?'' ir kai aš atsakau '' tu turi paspausti tą apvalų mygtuką'' jis sako '' Ah, kažkas išlindo!''

''Jis gerai žaidžia ''nykščių karą,,!''

1. Yamada Ryosuke
2. Takaki Yuya
3. Arioka Daiki

Yamada Ryosuke : Ar tai reiškia, jog atrodo,kad turiu daug jėgos? Tiesa yra ta,kad aš turiu nulį jėgos kai žaidžiu ''nykščių karą''! Mane nugalėjo net Keito. Bet aš buvau pirmas kai visi JUMP nariai tai žaidė.

'' Jis yra draugiškas su savo draugų mamomis!''

1. Nakajima Yuto
2. Takaki Yuya
3. Yamada Ryosuke

Nakajima Yuto : Tai tiesa. Nors mano mamai 42 metai, ji man vis dar pataria apie madą ir mes visada einam apsipirkti kartu.


'' Aš noriu,kad jis būtų mano vaikinas!''

1. Yamada Ryosuke
2. Arioka Daiki
3. Chinen Yuri

Yamada Ryosuke : Džiaugiuosi!Bet aš nesu toks romantiškas namuose. (juokiasi) Namuose, aš dėviu laisvą palaidinukę ir kelnes. Bet aš labai rimtai žiūriu į santykius. Aš sukursiu laiką abejiems iš mūsų. Jeigu su tuo sutinki, nuo dabar būk kartu su manim.


''Jis mėgsta žiūrėti televizorių!'

1. Morimoto Ryutaro
2. Nakajima Yuto
3. Takaki Yuya

Morimoto Ryutaro : Praėjusiais metais, televizorius pagaliau atsirado mano kambaryje. Aš tikrai myliu televiziją. Dažniausiai žiūriu laidas, bet taip pat žiūriu ir portą. Televizorių žiuriu kiekvieną dieną ir mano tėvai man kartais sako '' tau tikrai patinka žiūrėti televiziją, tiesa?''


''Jis atrodytų gerai su ilgais plaukais!''

1. Chinen Yuri
2. Yamada Ryosuke
3. Takaki Yuya

Chinen Yuri : Iš tikrųjų buvo laikas kai aš turėjau ilgus plaukus. Bet dabar manau,kad man geriau atrodo trumpi. Kai pradėjau eiti į vidurinę mokyklą aš nusikirpau plaukus maždaug tokio ilgio kaip Ohno-kun. ♪


''Jis nemėgsta gurmaniško maisto!'

1. Morimoto Ryutaro
2. Chinen Yuri
3. Takaki Yuya

Morimoto Ryutaro : Būtent! Aš beveik niekada negaminau, o jei ir bandžiau man nepavyko. Aš net niekada negaminau mokykloje per gaminimo pamoką. Aš negaminu savo šeimai, tai gi mano mama man gamina kiekvieną dieną. Ir kiekvieną kartą aš sakau '' kaip skanu'' ir '' ačiū už maistą''


''Jis mėgsta gurmanišką maistą''

1. Yabu Kota
2. Okamoto Keito
3. Takaki Yuya

Yabu Kota: Nemanau,kad esu gurmaniško maisto mylėtojas, bet tai skanu. Man patinka!


'' Jis geriau skambina, nei rašo žinutes!''
1. Takaki Yuya
2. Chinen Yuri
3. Okamoto Keito

Takaki Yuya : Tai tiesa. Aš retai siunčiu žinutes. Man nepatinka siūsti žinutes, nes turi laukti kol tavo draugas atrašys. Kai paskambini gali akimrksiu susiekti. Dažniausia aš paskambinu ir sakau '' ką dabar veiki?'' arba '' Aš dabar esu (vieta) Gal žinai gerą restoraną?''


'' Jis atrodytų gerai be plaukų''

1. Morimoto Ryutaro
2. Yaotome Hikaru
3. Okamoto Keito

Morimoto Ryutaro : Tai šlykštu. Aš nežinau ar jūs žinot, bet aš niekada net nemaniau tapti pliku. Nemanu,kad Shintaro taip pat atrodytų gerai be plaukų. Aš nesuprantu kodėl kai kurie žmonės nori būti pliki. Kam tada plaukai?
Atgal į viršų Go down
 
MYOJO 2011.04 PART ONE
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Myojo žurnalų scan'ai

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Johnny's Ultra Music Power :: Vertimai :: Žurnalų vertimai-
Pereiti į: